Osvobozující Instagram

Oči Instagramu nikdy nespí. Je pravda, že sociální sítě jsou IN, takže kdo není na Facebooku, Twitteru nebo na Instagramu, jako by nebyl. Velmi často samozřejmě statuty na sociální sítě dávají najatí lidé, kteří se snaží pro svého zaměstnavatele zajišťovat dobré vztahy s potenciálními zákazníky.

Jutin Bieber a Selena Gomez

 Nicméně co se týče Instagramu, tam tak lehké podvádět není. Zatímco Facebook nebo Twitter do jisté míry kontroluje, zda se jedná o Fake účet, nebo o pravou osobu, u Instagramu žádná taková kontrola není. Na druhou stranu vlastně ani není zapotřebí. Každý zarytý fanoušek pozná, zda na fotce je jeho idol, nebo někdo jiný. Pokud tedy idol nefotí pouze jídlo, květiny nebo oblaka.

Pro celebrity je Instagram přínosem také proto, že nepožaduje žádný intelektuální výkon. Prostě stačí požádat někoho poblíž, aby zmáčkl spoušť. 

Celebrity jsou tedy na Instagramu zachycené, jak se líčí, pózují s přáteli nebo dětmi, navštěvují restaurace, pijí pivo nebo grilují, můžeme zjistit, jak mají nalakované nehty, jak kouří, jak se šklebí nebo jak v plavkách týrají cvičební nářadí.

Jesica Alba

Pokud byste vyfotili to samé jako celebrita, nikoho by to nezaujalo. Vlastně by si možná většina těch, kteří by vaši fotku viděli, řekla, že jste mimoň. Ne tak u slavné osobnosti.

Na webu se začínají objevovat stránky, které doslova číhají na každou novou fotku své oblíbené celebritky, aby ji mohly umístit na stránky.

Rihanna
A tohle? Je to zajímavé? Záleží na tom, komu ty nohy patří…

V tom je Instagram bezesporu osvobozující. Nenutí nikoho přemýšlet, prostě jen máš oči, tak se dívej.

“Ano, už přesně vím, čí se Harry zabývá v USA 😀 Dnes byl spolu s Jessicou Szohr (herečka seriálu Gossip Girl), Jennou Ushkowitz a Kevinem McHalem (oba z Glee) v tetovacím studiu 🙂 Nevypadá, že by se nechal tetovat, ale Jenna a Jessica – Jess napsala na instagram – ‚První tetování!‘ Jednu společnou fotku přidal na instagram Kevin a druhou Jessica 🙂 Ta třetí fotka je od Harryho, když si fotil vše okolo, ze včerejška, když byli s Louisem surfovat :)”
(http://harry-edward-styles.blog.cz/rubrika/instagram)