Instagram bez chytrého telefonu

Instagram není jen o úpravě fotografií. Osobně vlastně ani filtry Instagramu nepoužívám. Instagram je hlavně o sdílení fotografií.

Primárně byl Instagram určen pro platformu Apple a hlavně iPhone. Jenomže ne všichni si rozumí s chytrými telefony iPhone nebo mají pocit, že by se zařadili do masy „ovcí“, případně je pro ně iPhone prostě příliš drahý.

Teprve nedávno Instagram vpustil do svého systému pro sdílení fotek zařízení se systémem Android. To je velmi oblíbený systém hlavně mezi Geeky. Předpokládejme, že nemáme ani Android ani iOS, a přesto chceme využívat Instagram. Co s tím?

[adsenseyu5]

Návrat k PC

Zatímco chytré telefony si své místo a oblibu uživatelů budují, osobní počítače ji dávno mají. Pokud chceme své fotografie sdílet přes Instagram, je to v zásadě možné, avšak bude třeba učinit několik kroků, které si zde popíšeme.

1. Nejprve je třeba stáhnout a nainstalovat aplikaci pro emulaci systému Android OS s názvem BlueStacks. Ta vám umožní vytvořit prostředí, které ke svému běhu potřebuje aplikace Instagram, aby byla funkční na vašem PC.
Ke spuštění je třeba win-verze BluesStacks.

2. Po instalaci stáhněte poslední verzi aplikace Instagram pro Android z Google Play.

3. Nyní nainstalujte aplikaci Instagram pro Android v BlueStacks dvojitým kliknutím na *. Apk. BlueStacks už si určí, co a kam má uložit.

4. Nyní spusťte dialog pro spouštění aplikací z BlueStacks a vyberte si z vašich aplikací Instagram.

5. Teď už je možné se bez problému zaregistrovat na Instagram a připojit se k milionům očí po celém světě. Staňte se dalším okem, které vidí a dává vidět všem milionům dalších uživatelů Instagramu.
V současné chvíli má Instagram více než 80 milionů uživatelů, a i kdybychom předpokládali, že někteří uživatelé mohou být jednoocí, i tak to vypadá, že má tento obrovský organismus okolo 150 milionů očí, rozprostřených po celém světě.

Navíc instalací softwaru BlueStacks nezískáte jen Instagram. Získáte tak obrovské množství dalších programů pro své PC, určených pro platformu Android.