20 světových celebrit na Instagramu (2)

Dnes si představíme profily deseti dalších celebrit, které je možné na Instagramu sledovat. Pokud byste si chtěli doplňovat vlastní sbírku zajímavých osobností na Instagramu, lze k tomu využít webovou aplikaci Statigram. V článku si povíme, jak na to.

Nyní už tedy další desítka celebrit, které se nebojí Instagramu.

 

11.) Tyra Banks:

 

z1-250x250.gif

12.) Selena Gomez:

 

 

13.) Alicia Keys:

 

 

14.) Jamie Oliver:

 

 

15.) Justin Timberlake

 

 

16.) Jennifer Lopez:

 

 

17.) Shakira:

 

 

18.) Beyoncé:

 

 

19.) Kim Kardashian:

 

 

20.) Joan Smalls:

 

 

Takže to je dvacítka celebrit, které můžete sledovat na Instagramu. Pokud vám tato nabídka nestačí, poradíme vám, jak si vyhledat další zajímavé osobnosti na Instagramu.

Pokud si otevřete profil nějaké zajímavé osobnosti na Instagramu, uvidíte jednak kolik lidí tuto osobnost sleduje, ale také uvidíte, kolik osob sleduje ona. Na stránkách Instagram.com však neuvidíte, koho sleduje osoba, která vás zajímá. Abyste zjistili, koho vaše oblíbená celebrita vlastně sleduje a mohli tak objevit nové zajímavé osobnosti, použijte webovou aplikaci Statigram. Zde po přihlášení přes svůj Instagram účet můžete zjistit, koho sleduje člověk, kterého sledujete. Můžete tak objevit mnoho nových zajímavých osob. Pokud by to nebylo jasné, pod textem je přiložené video s návodem, jak na to.

Vyhledávání zajímavých osobností na Instagramu