Volné místo pro Instagram fotky

Fotky které vkládáme na Instagram jsou prostě fotky pro Instagram. Pokud však používáme nějaké úpravy fotek před odesláním, je dobré mít někde originály, pokud bychom se k nim později chtěli vrátit. K tomu lze využít s výhodou Dropbox, nebo nyní vznikající a na datový prostor velmi štědrý COPY.

Služba  COPY, která je ochotná dát na rozjezd každému novému uživateli celých 20 GB prostoru zdarma je prozatím štědrá. Stačí se zaregistrovat přes tento odkaz. Pokud byste se zaregistrovali přímo přes stránky služby, a tento nebo jiný odkaz nevyužili,  o bonus přijdete, avšak i tak získáte slušný prostor pro 15GB dat. Pokud následně pozvete někoho dalšího a on nabídku akceptuje, dostanete dalších 5GB dat zdarma.  To je velmi dobrá motivace. pomocí těchto pozvánek  lze v současné době nashromáždit více než 1 TB datového prostoru. A to je opravdu hodně fotek. Aplikace jsou dostupné jak pro desktop, tak i pro iPhone či Android

Je dobré si uvědomit, že poloviční prostor na Dropboxu by vás přišel ročně téměř na 2 000 a placený prostor na COPY dokonce téměř na 3000,- Kč

Vyplatí se tedy přejít na novou, v současné době velmi velkorysou službu Copy?

Na jedné straně je tu stabilní a dlouholetý poskytovatel Dropbox a na druhé straně nový projekt, který nemusí mít dlouhého trvání. Proč ale vlastně nepoužívat oba systémy? Volného místa v cloudu není nikdy dost. A fotek neustále přibývá.

 

V této souvislosti stojí za to zmínit ještě aplikaci, kterou lze propojit se službou COPY a dosáhnout tak maximálního užitku.

Do tohoto takřka bezedného internetového uložiště (COPY)  si totiž můžete s pomocí webové aplikace stahnout nejen své vlastní fotografie na Instagramu, ale i stažení fotografií jiných uživatelů, kteří se vám líbí.

Aplikace se jmenuje Instaport.  Je zdarma a ve spojení s uložištěm COPY je vynikající pomůckou, jak mít své fotky a fotky oblíbených uživatelů neustále sebou a hlavně v bezpečí. Na jejich prohlížení pak totiž nepotřebujete internetové připojení, máte je ve svém pojízdném úložišti.

Co tedy Instaport přináší:

  • stažení vašich fotografií z Instagramu
  • možnost stažení jen některých fotek
  • stažení fotek jiných uživatelů
  • rychlost a přehlednost programu
  • neinstaluje se
  • nutnost přihlášení do Instagramu

Nezapomeňte, furiantská akce na rozdávání volného prostoru na COPY je jen zaváděcí, tak si pospěšte s registrací. Stojí to za to.